O NASZEJ RESTAURACJI

Restauracja
Robinia

Nieszablonowe wnętrze, które nawiązuje do domowego zacisza a jednocześnie do świata natury. Różne formy stołów i krzeseł oraz foteli sprzyja zarówno wypoczynkowi i spotkaniom biznesowym, a także długim, wieczornym rozmowom przy lokalnym piwie w samym centrum Babic, w bliskości Warszawy.

ROBINIA

Poznaj nas

Robinia to ceniona roślina miododajna, w Polsce potocznie nazywana akacją. W tradycji wykorzystywana była do wróżenia o urodzaju a liście robinii wykorzystywane są przy zabawie “Kocha, lubi, szanuje…” i tak w naszej  Restauracji Robinia miłości, sympatii i szacunku znajdziecie  pod dostatkiem. Tej do gotowania, do goszczenia, biesiadowania a przede wszystkim do kuchni polskiej w nowoczesnym wydaniu.

ZESTAWY LUNCHOWE

Lunch z dowozem

Polecamy nasze zestawy lunchowe tym, którzy nie mogą oderwać się od pracy. Lunch z dostawą w promieniu ok. 10 km od miejscowości Babice Nowe. Tylko Restauracja Robinia gwarantuje smaczne jedzenie na telefon, które dotrze do waszych miejsc pracy szybko i w wygodnym opakowaniu. Domowe obiady na klawiaturze komputera w open space? Tak, to możliwe! Tani lunch – w podstawowej ofercie lunchowej mamy zupę i drugie danie ciepłe, specjalne na zamówienie możemy zrobić przystawki, czy np. przerwy kawowe z kanapkami dla firm. Wybierajcie!

NEWSLETTER

Zapisz się
do newslettera

Nie przegap żadnych nowości i promocji z naszej restauracji. Zapisz się do newslettera.