PRZYJĘCIA

Rodzinne
i firmowe

Warto nam zaufać i pozwolić zorganizować dla Państwa przyjęcie. Możemy je przygotować w każdej formie – biesiadnej przy stołach, z tańcami, rodzinnego spotkania z okazji chrzcin, czy komunii dziecka.
przyjęcia

Przyjęcia
w Robinii

Warto nam zaufać i pozwolić zorganizować dla Państwa przyjęcie. Możemy je przygotować w każdej formie – biesiadnej przy stołach, z tańcami, rodzinnego spotkania z okazji chrzcin, czy komunii dziecka. Uwzględniamy to, co najważniejsze, czyli potrzeby i upodobania naszych Gości. Wydarzenia wymagające specjalnej kulinarnej i wizualnej oprawy, możemy zorganizować w oddzielnej sali restauracji.

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Przyjęcia, które możemy
dla Państwa zorganizować

Bankiety
firmowe

Konferencje
i szkolenia

Imprezy
integracyjne

Posiłki
regeneracyjne

Catering

Chrzty

Komunie

Urodziny,
imieniny

Wieczory
świąteczne

Rocznice

Przyjęcia ślubne

Stypy / konsolacje

Organizacja imprez

Organizacja rodzinnych i firmowych imprez okolicznościowych

Z przyjemnością weźmiemy na siebie obowiązek zorganizowania dla Państwa imprezy rodzinnej lub firmowej.

Uwzględnimy Wasze upodobania kulinarne oraz wymagania estetyczne i organizacyjne. Gwarantujemy komfort i indywidualne podejście do każdego klienta. Wszelkie spotkania w gronie nie większym niż 70 osób przygotowujemy zgodnie z Państwa sugestiami oraz z naszym doświadczeniem kulinarnym i logistycznym.

Oddajemy do Państwa dyspozycji trzy sale, parkiet do tańca, dodatkowych współpracowników (animacje dla najmłodszych) oraz – co najważniejsze – nasze doświadczenie w organizowaniu wszelkiego rodzaju spotkań.

przyjęcia

Klienci
indywidualni

Restauracja Robinia to miejsce, w którym rozpieszczą Państwo kubki smakowe kosztując doskonałych potraw oraz rozbudzą pozytywne emocje w kameralnych, przytulnych wnętrzach. Zapraszamy na rodzinne obiady, romantyczne kolacje, a także na większe uroczystości. Z naszym przepisem każda okazja wypadnie świetnie! W okresie letnim duży taras, zapraszamy podczas wycieczek do Kampinosu.
Przyjęcia

Klienci
biznesowi

Wystawny firmowy bankiet, spotkanie biznesowe, szkolenie lub konferencja – każde z nich zorganizują Państwo w Restauracji Robinia. Oferujemy kompleksową obsługę gastronomiczną, profesjonalne zaplecze techniczne oraz salę konferencyjną, w której każde z wydarzeń zakończy się sukcesem!

REZERWACJA

Nie czekaj,
zarezerwuj

Zapraszamy do kontaktu z nami i zarezerwowania terminu lub zamówienia jedzenia.